Żabka 11 listopada – godziny otwarcia. Czy Żabka jest otwarta 11 listopada?

żabka sklep
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Wielu internautów szuka informacji o godzinach otwarcia sklepów sieci Żabka w Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada. W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach otwarte są Żabki 11 listopada.

Żabka 11 listopada godziny otwarcia

11 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Jednak nie oznacza to, że wszystko jest dziś zamknięte. Zgodnie z obowiązującymi wyłączeniami 11 listopada mogą być otwarte m.in. stacje benzynowe, restauracja, kina i niektóre sklepy. Do takich sieci należy m.in. Żabka.

Sklepy Żabka 11 listopada będą otwarte w godzinach 9:00 – 21:00. Godziny otwarcia Żabki mogą się różnic w zależności od lokalizacji sklepu i indywidualnej decyzji franczyzobiorcy, czyli właściciela sklepu.

Zobacz także: Czy dziś są otwarte sklepy? Które sklepy czynne 11 listopada?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.