Żabka 11 listopada 2023 – godziny otwarcia 11.11. Czy Żabka jest otwarta 11 listopada?

żabka sklep
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Wielu internautów szuka informacji o godzinach otwarcia sklepów sieci Żabka w sobotę 11 listopada 2023. W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach otwarte są Żabki 11 listopada.

Żabka 11 listopada 2023 godziny otwarcia

Sobota 11 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Jednak nie oznacza to, że wszystko tego dnia jest zamknięte. Zgodnie z obowiązującymi wyłączeniami 11 listopada mogą być otwarte m.in. stacje benzynowe, restauracja, kina i niektóre sklepy. Do takich sieci należy m.in. Żabka.

Sklepy Żabka w sobotę 11 listopada 2023 będą otwarte w godzinach 9:00 – 21:00. Godziny otwarcia Żabki mogą się różnic w zależności od lokalizacji sklepu i indywidualnej decyzji franczyzobiorcy, czyli właściciela sklepu.

Dokładne godziny otwarcia poszczególnych sklepów sieci Żabka są dostępne na witrynach sklepów.

Zobacz także: Czy dziś są otwarte sklepy? Które sklepy czynne 11 listopada?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.