Czy dziś są otwarte sklepy? Które sklepy czynne 11 listopada?

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Czy dziś są otwarte sklepy? Czy wszystkie sklepy są zamknięte 11 listopada? Odpowiedzi na to pytania szuka wiele osób. W tym materiale odpowiadamy na nurtujące pytanie: Czy w czwartek są otwarte sklepy?

Czy dziś otwarte sklepy? 11 listopada

Wielu internautów w środę zaczęło szukać informacji, czy jutro są otwarte sklepy. Przypomnijmy, że 11 listopada jest dniem wolnym od pracy, uroczyście świętowanym w całym kraju jako Narodowe Święto Niepodległości. Oznacza to, że w tym dniu zamknięte będą galerie handlowe, supermarkety, punkty usługowo-handlowe, urzędy itp.

Czy 11 listopada są otwarte sklepy Biedronka, Lidl, Aldi, Kaufland, Dino, Auchan, Stokrotka, Carrefour? Nie mamy dobrych wiadomości. W czwartek 11.11.2021 wyżej wymienione sklepy będą zamknięte. Nie oznacza to jednak, że w tym terminie nigdzie nie zrobimy zakupów, a wszystkie punkty handlowe będą zamknięte. Większe zakupy należy zrobić w środę 10 listopada. Większość dużych sklepów tego dnia będą otwarte do godziny 21-23.

Sklepy czynne 11 listopada 2021 to m.in. wybrane sklepy osiedlowe, Żabki, Lewiatany, ABC, Carrefoury Express. W takim wypadku za ladą musi stanąć sam właściciel lub pracownik zatrudniony na umowę zlecenie lub o dzieło. W Narodowe Święto Niepodległości otwarte mogą być także stacje benzynowe, restauracje, kawiarnie czy kwiaciarnie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.