Zabił matkę, ciężko ranił ojca. Nożownik z Biłgoraja usłyszał zarzuty i trafił do aresztu

Kajdanki. Fot. BortN66 Shutterstock e1491585565894
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zarzuty zabójstwa i usiłowania zabójstwa usłyszał 24-latek z Biłgoraja, który zabił nożem matkę i ciężko ranił ojca. Przed tragedią opuścił szpital psychiatryczny.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że Daniel S zaatakował nożem swoich rodziców. W wyniku odniesionych obrażeń matka poniosła śmierć na miejscu. Natomiast ojciec został przewieziony do szpitala w stanie ciężkim, gdzie jest w dalszym ciągu hospitalizowany.

Wstępne wyniki sekcji zwłok wskazały, że 58-latka zginęła od ran kłutych i wewnętrznego krwotoku. Damian S. zadał jej sześć ciosów nożem” – mówi prokurator Artur Szykuła, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

W środę prokuratura prowadziła czynności procesowe z 24-latkiem. Mężczyzna nie odniósł się do treści postawionych mu zarzutów ani nie złożył wyjaśnień.

Prokuratura skierowała do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Zarzucane podejrzanemu zbrodnie są zagrożone karą dożywotniego pozbawienia wolności. Wiadomo, że 24-latek leczył się psychiatrycznie. Szpital opuścił niedługo przed tą tragedią.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w poniedziałek na terenie jednego z osiedli mieszkaniowych w Biłgoraju. Policjanci otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców o mężczyźnie spacerującym po osiedlu z nożem w ręku.

Więcej szczegółów o tym zdarzenia przeczytasz w naszym poprzednim materiale – Rodzinna tragedia w Biłgoraju. Zaatakował nożem rodziców. Matka nie żyje, ojciec walczy o życie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.