Rodzinna tragedia w Biłgoraju. Zaatakował nożem rodziców. Matka nie żyje, ojciec walczy o życie

nóż
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności rodzinnej tragedii, do której doszło na jednym z biłgorajskich osiedli. Mężczyzna zaatakował swoich rodziców nożem, matka nie przeżyła.

Dramatyczne sceny rozegrały się w poniedziałek na terenie jednego z osiedli mieszkaniowych w Biłgoraju. Tuż po godz. 18 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie od jednego z mieszkańców o mężczyźnie spacerującym po osiedlu z nożem w ręku.

Po godz. 18 otrzymaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie, który był widziany z nożem na jednym z osiedli mieszkaniowych w Biłgoraju. Na miejsce od razu został wysłany patrol, który namierzył opisanego mężczyznę” – mówi sierż. szt. Joanna Klimek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

To była rodzinna tragedia

Jak się okazało, mężczyzna ten zaatakował nożem swoich rodziców. Niestety kobieta (ok. 60 lat) zmarła wskutek odniesionych ran kłutych, natomiast mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Lekarze walczą o jego życie.

Sprawcą okazał się być 24-latek, który został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kiedy będzie to możliwe, napastnik zostanie przesłuchany. Na miejscu pracują policjanci i technicy kryminalistyczni pod nadzorem prokuratora.

Na razie nie są znane motywy zabójstwa. Według nieoficjalnych informacji leczył się psychiatrycznie. Niedawno wyszedł ze szpitala psychiatrycznego. Od 24-latka została pobrana krew celem sprawdzenia, czy w trakcie zdarzenia był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

Aktualizacja: Zabił matkę, ciężko ranił ojca. Nożownik z Biłgoraja usłyszał zarzuty i trafił do aresztu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.