Zabijał karpie gilotyną bez ogłuszania. Dostał zarzut znęcania się nad zwierzętami

zabijał karpie bez ogłuszania
Zabijał karpie bez ogłuszania | fot. Fundacja VIVA

Nawet pięć lat więzienia grozi mężczyźnie, który na targowisku w Krotoszynie (woj. wielkopolskie) zabijał karpie tępą gilotyną bez uprzedniego ogłuszenia ryby.

Nagranie przedstawiające makabryczny proceder pojawił się na fanpage’u Fundacji Viva!. Film jest drastyczny, widzimy na nim, jak 59-letni handlarz na targowisku w Krotoszynie (woj. wielkopolskie) kładzie żyjące ryby w gilotynie-samoróbce, a następnie ucina im głowy.

„Mężczyzna zabija karpie gilotyną bez uprzedniego ich ogłuszenia. Karpie są przytomne, a gilotyna najwyraźniej strasznie tępa… To ewidentne łamanie przepisów ustawy o ochronie zwierząt!” – czytamy komentarz Fundacji do przesłanego filmu.

Mężczyzna po dwóch dniach od zgłoszenia sprawy usłyszał zarzut znęcania się nad karpiami ze szczególnym okrucieństwem. Teraz może mu grozić do pięciu lat pozbawienia wolności.

Nagranie

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ten co to nagrał i później zgłosił powinien sam położyć łeb potem gilotynę i ten głupi łeb powinni musi ściąć. Może znajdzie się mądry który odpowie Jaka śmierć jest dobra humanitarna debile posrane…

  2. Dobra o co tu chodzi. Wytłumaczę wam wieczni tłumoki podający się za humanitarnych. Kupuję co roku tą zacną rybę. Kazali debile ją ogłuszać później nieść do domu zakrwawioną. Później dalej ją obrabiać albo ratować.Teraz wam tłumoki wytłumaczę poproszę numer telefonu do wytwórcy tych gilotyn. Zajebista sprawa ryba na filmie traci życie w zaledwie około 1 sekundy. W domu podcinając jej gardło jeżeli nóż jest ostry muszę ją podźynać około 10 minimum sekund. I kto jest do k..wy humanitarny wy zasrani debile. Niech tylko temu człowiekowi choć włos spadnie z głowy ja osobiście zajmę się oprawianiem się takich debili. Proszę podać kiedy rozpocznie się rozprawa tego Człowieka w Sądzie; chcę zobaczyć kogo najpierw ogłuszyć,a później poderżnąć gardło. Życzę wszystkim Zdrowych Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, w rocznicę których zarzynano owieczki odbierając im życie by inni żyli bądź radowali się życiem. Tak jest stworzony nasz Świat, nie wy barany wiecie jak odbierać humanitarnie życie są w Polsce bardziej inteligentni, jak się wam nie podoba napierdalać na Syrię i inne kraje w tym skąpanym krwią Kontynencie. Tam zrobią z was nawóz do naszej biednej Ziemii, przynajmniej nie zmarnujecie na darmo waszego śmierdzącego miesa.