Za nami druga edycja Nocy Zagadek w Lublinie. Szukajcie siebie na zdjęciach

GERHAND Noc Zagadek Olimp 52
Druga edycja Nocy Zagadek w Galerii Olimp | fot. Damian Gerhand

Za nami druga już edycja Nocy Zagadek by Let Me Out w Lublinie. Zabawa odbyła się w nocy z soboty na niedzielę w zamkniętej dla osób postronnych galerii handlowej Olimp.

Adrenalina, profesjonalizm, bezpieczeństwo uczestników, wspaniała zabawa i realizm doznań oraz ogromna przestrzeń. Za nami druga edycja Nocy Zagadek by Let Me Out w Galerii Olimp. Wydarzenie od samego początku jest organizowane przez Galerię Olimp, Manię Strzelania oraz Let Me Out. Organizatorzy już zapowiadają kolejną edycję!

Postanowiliśmy potowarzyszyć uczestnikom podczas drugiej edycji Nocy Zagadek. Szukajcie siebie na zdjęciach! Zdjęcia autorstwa Damiana Gerhanda.

GERHAND Noc Zagadek Olimp 1
GERHAND Noc Zagadek Olimp 2
GERHAND Noc Zagadek Olimp 3
GERHAND Noc Zagadek Olimp 4
GERHAND Noc Zagadek Olimp 6
GERHAND Noc Zagadek Olimp 7
GERHAND Noc Zagadek Olimp 8
GERHAND Noc Zagadek Olimp 9
GERHAND Noc Zagadek Olimp 10

Dalsza część galerii zdjęć >>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.