Za brawurową jazdę otrzymał 2700 zł mandatu oraz 20 punktów karnych [NAGRANIE]

Samochód BMW
Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Wysokim mandatem karnym zakończył brawurową jazdę 33-letni kierujący BMW. Obywatel Turcji na DK 17 w Potokach jechał z prędkością 173 km/h poza obszarem zabudowanym oraz wyprzedzał w miejscu niedozwolonym.

Wysoki mandat karny dla kierowcy

Policjanci szczególną uwagę zwracają na kierujących popełniających wykroczenia, których nieprzestrzeganie przyczynia się do powstawania najpoważniejszych w skutkach wypadków drogowych. Konsekwencje naruszenia tych przepisów bywają dotkliwe finansowo, o czym przekonał się wczoraj 33-letni obywatel Turcji kierujący BMW.

Mężczyzna na DK 17 w Potokach, jechał z prędkością 173 km/h na odcinku gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h. Kierujący wyprzedzał również pojazd ciężarowy na „podwójnej ciągłej”. Za wykroczenia, które popełnił, otrzymał mandat karny w kwocie 2700 zł oraz 20 pkt karnych.

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia — komentuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.