Z siekierą na własną matkę. Groził, że ją zabije

siekiera
Zdjęcie ilustracyjne | fot. flickr

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który przy użyciu siekiery groził swojej matce pozbawieniem życia. 45-latek zdenerwował się, bo kobieta nie zorganizowała mu środka transportu na powrót do domu.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w jednej z miejscowości w gminie Józefów nad Wisłą. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że agresywny 45-latek grozi swojej matce pozbawieniem życia. Zgłaszający przekazał, iż mężczyzna biega z siekierą.

Na miejsce natychmiast udał się patrol policji. Funkcjonariusze ustalili, że do awantury doszło, gdy 45-latek wrócił do domu i zaczął wykrzykiwać do swojej 69-letniej matki, że ma do niej pretensje, że nie zorganizowała mu środka transportu by mógł wrócić do domu.

Mężczyzna był bardzo zdenerwowany i próbował swoją matkę uderzyć siekierą. Krzyczał przy tym, że wszystkich w domu pozabija” – informuje asp. szt. Edyta Żur, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

Na ratunek kobiecie ruszył jej 53-letni brat i między mężczyznami wywiązała się szamotanina. Ostatecznie kuzynowi udało się wyrwać siekierę z rąk 45-latka i zadzwonić na policję. Słysząc jak mężczyzna dzwoni o pomoc, 45-latek uciekł z domu.

Przybyli na policjanci zatrzymali agresywnego napastnika oraz zabezpieczyli siekierę. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.