Z przejścia dla pieszych zrobili sobie parking. Straż Miejska w akcji [ZDJĘCIA]

Straż miejska w akcji | fot. Dominik Wąsik

Kierowcy dwóch aut zrobili sobie parking z przejścia dla pieszych naprzeciwko dworca PKP w Lublinie. Straż Miejska w akcji.

Strażnik miejski widząc auto pozostawione w niewłaściwym miejscu ma obowiązek podjąć interwencję. Taka sytuacja miała miejsce czwartkowego wieczoru. Naprzeciwko dworca kolejowego PKP w Lublinie, dwóch kierowców postanowiło sobie zrobić parking z przejścia dla pieszych.

Parkowanie na przejściu dla pieszych | fot. Dominik Wąsik

Jak poinformował nas strażnik, auta zostaną odholowane na koszt właścicieli pojazdów. Sami kierowcy będą musieli spodziewać się mandatów karnych. W trakcie interwencji nie udało się znaleźć właścicieli zaparkowanych samochodów.

Kosztowne parkowanie

Kierowcy, który zaparkuje na przejściu dla pieszych grozi mandat od 100 do 300 złotych i 1 punkt karny. Dodatkowo należy doliczyć do tego koszt odholowanie pojazdu. W przypadku naszego miasta wynosi on 262 złotych i 50 groszy.

Straż miejska w akcji | fot. Dominik Wąsik3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.