Z Lublina polecimy na Ukrainę? Wszystko na to wskazuje!

lotnisko lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Z Lublina polecimy na Ukrainę? Na stronie internetowej ukraińskiego przewoźnika Bravo Airways pojawiła się informacja o nowym kierunku.

O sprawie poinformował portal lubelskielotnisko.pl powołując się na stronę ukraińskiego przewoźnika, na której pojawiła się informacja o oferowanych kierunkach, wśród których jest Lublin. Obecnie jednak nie możliwości zarezerwowania biletów.

– Wszystkie szczegóły nowego kierunku zostaną opublikowane w najbliższej przyszłości – taką informacje otrzymał portal lubelskielotnisko.pl od przewoźnika.

O uruchomieniu połączeń z Lublina na Ukrainę przez Bravo Airways mówi się od paru miesięcy. Wówczas najbardziej prawdopodobną destynacją z lubelskiego lotniska miało być ukraińskie miasto Równe.

Informacja na stronie przewoźnika Bravo Airways
Materiał powstał przy współpracy z portalem lubelskielotnisko.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.