Z Lublina polecimy do Warszawy! Linię obsłuży LOT

W internetowym rozkładzie lotów Lotniska Chopina pojawiły się loty z Warszawy do Lublina. Miałyby je obsługiwać Polskie Linie Lotnicze LOT.

 

W rozkładzie lotów na stronie www.lotnisko-chopina.pl pojawiło się połączenie z Warszawy do Lublina. Loty (LO3961 | LO3962) miałyby być realizowane od 17 lipca 2017 r.

 

Rejsy z Lublina odbywałyby się od poniedziałku do soboty, a powroty z Warszawy od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę. Zgodnie z rozkładem zamieszczonym na stronie lotniska, linia oferowałaby późnowieczorne wyloty z Warszawy i poranne powroty.

 

Jak podaje branżowy serwis pasażer.com, powodem takiej decyzji mogą być prace związane z budową drogi ekspresowej DK17. Budowa trasy ekspresowej wymusi objazdy i liczne ograniczenia prędkości.

 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Droga S17 w rozsypce, kolej przez 2 lata jeszcze gorzej.
    Byłoby by super!!!
    Odloty Warszawy 22 z Lublina 7.

  2. Jak już przepisujecie newsy to podajcie źródło, a nie co chwila materiał z dziennika, lublin112, gazety wyborcze, zero inwencji tylko przepisywanie co się da i skąd się da

  3. Godziny lotów WAW-LUZ kompletnie bez sensu. Piątek 17:00 byłby dla mnie super, tak jak i 08:00 poniedziałek w drugą stronę.