Z Lublina nad polskie morze nie tylko samolotem i pociągiem. Flixbus uruchamia bezpośrednie połączenie autobusowe

Flixbus na Dworcu Lublin
Flixbus na Dworcu Lublin | fot. Dominik Wąsik

Od dziś po zimowej przerwie mieszkańcy naszego regionu mogą polecieć nad polskie morze z liniami Ryanair. Dla tych bojących się latać alternatywą jest podróż pociągiem z przesiadką w Warszawie. Od poniedziałku do Gdańska będziemy mogli dotrzeć również autobusem. Flixbus uruchamia właśnie bezpośrednie połączenie.

Samolot z Lublina do Gdańska

Po zimowej przerwie wracają loty z Lublina do Gdańska. Loty ruszają od soboty, 16 marca 2024 r. Nad polskie morze polecimy w marcu w poniedziałki i soboty. Z systemu rezerwacyjnego przewoźnika wynika, że od kwietnia samoloty będą latały w poniedziałki i czwartki.

Rejsy są obsługiwane przez linię Ryanair. Bilety są dostępne na stronie przewoźnika od 190 zł. Czas lotu to 70 min.

Szczegóły: Wracają loty z Lublina do Gdańska. Nad polskie morze dwa razy w tygodniu

Do Gdańska również pociągiem

Koleją też dojedziemy do Gdańska, wprawdzie nie bezpośrednio, bo czeka nas przesiadka w Warszawie. Podróż pociągiem do Gdańska zajmuje około 4 h 30 min. Do wyboru mamy PKP Intercity lub TLK. Ceny biletów zaczynają się od ok. 180 zł.

Flixbus uruchamia bezpośrednie połączenie Lublin-Gdańsk

Połączenie do Gdańska w swojej ofercie od najbliższego poniedziałku (18.03) będzie miał również Flixbus. Wyjazd z Lublina o godz. 03:10, a sama podróż zajmuje według rozkładu 9 h 40 min. Bilety w cenie ok. 170 zł.

Na trasie autobus zatrzyma się na 10 przystankach: Ryki, Garwolin, Port Lotniczy Warszawa-Okęcie, Warszawa Zachodnia, Warszawa Metro Młociny, Warszawa Modlin, Płock, Włocławek, Ciechocinek, Toruń, Grudziądz.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ja to nie wiem ludziom nie dogodzi . Nie było autobusu . Płacz . Był z przesiadką płacz . Teraz jest ale o 3 nad ranem też płacz . Ludzie opanujcie się