Z Lublina do Warszawy za jedyne 8 zł

PolskiBus.com 16
Nowoczesne i komfortowe autokary

PolskiBus tnie ceny na trasie Lublin – Warszawa. W ramach linii P7 przejazdy już za 7 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

 

Promocyjne podróże między Lublinem a Warszawą trwają do 29 sierpnia do 17 września, rezerwacja jest wyłącznie do 13 września. Bilet w jedną stronę to zaledwie 7 złotych + 1 złoty opłaty rezerwacyjnej. Rezerwacji można dokonać na stronie polskibus.com i wpisać promocyjny kod: 10XLUBLIN.

 

Promocja dotyczy wszystkich kursów linii P7 oraz POL7. Do dyspozycji jest aż 10 połączeń dziennie w każdą stronę. Podróż odbywa się komfortowym autokarem wyposażonym są w odchylane, rozsuwane na boki skórzane fotele, z dostępem do bezpłatnego Wi-Fi, klimatyzacją, gniazdkami elektrycznymi, toaletą oraz udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.