Z Lublina do Mediolanu trzy razy w tygodniu. Ryanair uruchomił połączenie z lotniskiem w Bergamo

Inauguracja połączenia Ryanair Lublin - Bergamo
Inauguracja połączenia Ryanair Lublin - Bergamo | fot. Marcin Wiechnik

W niedzielę, 26 marca, irlandzki przewoźnik Ryanair zainaugurował połączenie lotnicze między Lublinem a Mediolanem. Do Bergamo będziemy mogli latać trzy razy w tygodniu.

Nowe połączenie Ryanair z Lublina

Pierwszy inauguracyjny lot odbył się w niedzielę, 26 marca, w godzinach wieczornych. Na pasażerów pierwszego rejsu czekały niespodzianki – włoska focaccia i lubelskie kozie różki. Nowa trasa irlandzkiego przewoźnika z Lublina do Bergamo została oficjalnie zainaugurowana salutem wodnym.

Liczymy na to, że trasa z Lublina do Mediolanu będzie się cieszyć powodzeniem wśród mieszkańców Lubelskiego, ale także Lombardii. Oba regiony od lat wiąże współpraca zarówno turystyczna, jak i biznesowa – powiedział Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Połączenie z włoskim lotniskiem koło Mediolanu realizowane będzie trzy razy w tygodniu: w niedziele poniedziałki i piątki. Lot do północnych Włoch trwa około dwóch godzin. Rejsy realizowane będą samolotami boeing 737 linii Ryainar.

Cieszymy się bardzo, że pasażerowie z Lublina i okolic mogą już korzystać z bezpośredniego połączenia z Bergamo. Jest to kierunek bardzo popularny zarówno wśród osób podróżujących w celach urlopowych, jak i biznesowych. Jesteśmy przekonani, że to nowe połączenie będzie cieszyło się dużą popularnością. – powiedziała Alicja Wójcik-Gołębiowska, rzecznik prasowy Ryanair na Europę Środkowo-Wschodnią.

Bilety dostępne są w serwisie przewoźnika Ryanair już od 69 złotych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.