Z Lublina do Krakowa za 1 zł. Wiosenna promocja Polskiego Busa

Za przejazd na trasie Lublin – Kraków w kwietniu zapłacimy 1 zł + 1 zł za rezerwację. Wiosenna promocja przewoźnika PolskiBus.

 

Na stronie PolskiBus.com pojawiła się możliwość zakupu biletów na kwiecień na podróże linią B1 Lublin – Kraków, obsługiwaną przez partnera, firmę BPTour. Do wyboru są cztery połączenia w każdą stronę, realizowane przez siedem dni w tygodniu.

 

Ceny biletów na wszystkie kursy w dniach od 1 do 30 kwietnia rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Z dodatkowej zniżki mogą skorzystać podróżujący na trasie Lublin – Puławy – Radom.

 

Ilość biletów limitowana. Kto pierwszy ten lepszy!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. i zapomniałem o najważniejszym… to nie był autokar ze zdjęcia

  2. jechałem polskim busem raz, pierwszy i ostatni, typują sie na markową firmę co to dba o klienta i proponuje komfort podróży a tymczasem podróż z lublina do łodzi wyglądała tak: autokar spóźnił się o 40 minut z takich względów że pierwszy kierowca zapił i trzeba było czekać na mrozie na kolejnego, drugi kierowca z niewiadomo jakiego powodu nie chciał otworzyć pasażerom toalety , ŻENADA NIGDY WIĘCEJ