Z Lublina do Chin. Biuro podróży Neckermann ogłasza kolejny wakacyjny kierunek

shanghai
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Biuro podróży Neckermann ogłosiło kolejny wakacyjny kierunek, który będzie realizowany z lubelskiego lotniska. Mowa tu o Szanghaju na wschodzie Chin.

Przed kilkoma dniami pisaliśmy o nowym kierunku czarterowym z lubelskiego lotniska. Za jego uruchomieniem stoi niemieckie biuro podróży Neckermann, które oferuje loty z Lublina do drugiego co do wielkości chorwackiego miasta – Splitu. Podróż będzie się odbywać z przesiadką w Monachium.

Na kolejny wakacyjny kierunek nie trzeba było długo czekać. Na stronie niemieckiego biura podróży można znaleźć kolejne połączenie z Lublina. Tym razem do Szanghaju na wschodzie Chin. Neckermann proponuje wycieczki na 3 noce. Loty miałyby się odbywać od czerwca do września, na pokładzie linii bmi Regional i Lufthansa z przesiadką w stolicy Bawarii.

„Ceny wycieczek zaczynają się od 4684 zł za 3 noce. Na chwilę obecną nie ma możliwości zakupu takiej wycieczki, ponieważ pojawia się informacja, że oferta została sprzedana” – informuje portal lubelskielotnisko.pl.

Bilety na loty do Szanghaju dostępne będą w formule „czarter mix”, co oznacza, że część miejsc zarezerwowana jest dla klientów biur podróży, a pozostała część dostępna jest w ogólnej sprzedaży dla klientów indywidualnych.

Czytaj także: Z Lublina do Splitu w Chorwacji. Biuro podróży Neckermann ogłasza wakacyjny kierunek

Źródło: lubelskielotnisko.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.