Z Lublina do Splitu w Chorwacji. Biuro podróży Neckermann ogłasza wakacyjny kierunek

split 1272629 1280
Z Lublina polecimy do Splitu z biurem podróży Neckermann | fot. pixabay

Z Lublina polecimy do drugiego co do wielkości chorwackiego miasta – Splitu. Wakacyjny kierunek ogłosiło biuro podróży Neckermann. Pierwszy lot zostanie zrealizowany już w czerwcu.

W systemie rezerwacyjnym biura podróży Neckermann pojawiła się możliwość zakupu wycieczki wakacyjnej drugim co do wielkości chorwackim mieście Split. Główną atrakcją położonego nad Morzem Adriatyckim Splitu są historyczne pozostałości, a właściwie ruiny Pałacu Dioklecjana. Dziś uliczki starego miasta biegną tam, gdzie w przeszłości prowadziły mury olbrzymiego pałacu.

Loty do Splitu w Chorwacji będą realizowane z lubelskiego lotniska. Bilety na loty dostępne będą w formule „czarter mix”, co oznacza, że część miejsc zarezerwowana jest dla klientów biur podróży, a pozostała część dostępna jest w ogólnej sprzedaży dla klientów indywidualnych. Loty będą realizowane przez linie bmi Regional i Lufhansa. Ta pierwsza zabierze nas bezpośrednio z Lublina do Monachium, gdzie po przesiadce do niemieckiego przewoźnika polecimy do Splitu.

Loty wycieczkowe będą realizowane od 1 czerwca 2019 roku. Samolot z Portu Lotniczego Lublin wystartuje o godz. 13:20, żeby wylądować w porcie docelowym o 20:50. Powrót odbędzie się w godzinach 7:55 – 12:50.

Przez blisko 4 miesiące pasażerowie podróżujący z Lublina będą mogli skorzystać z 12 hoteli w kilku chorwackich kurortach. Biuro oferuje pobyt przez 7, 9 lub 12 nocy. Ceny wycieczki zaczynają się od 3530 zł za osobę na 7 dni.

Źródło: lubelskielotnisko.pl

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Samolot z Portu Lotniczego Lublin wystartuje o godz. 13:20, żeby wylądować w porcie docelowym o 20:50. … 7,5 godziny do Splitu ???

  2. @mada przecież jest tłumoku napisane, że to jest lot z przesiadką w Niemczech