Z KRAJU: Mężczyzna wysadził się w powietrze. Lej w ziemi i ludzkie szczątki w okolicy

karetka pogotowie ratunkowe 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy w Bańskiej Niżnej koło Nowego Targu (woj. małopolskie). W wyniku eksplozji zginął około 40-letni mężczyzna. Prawdopodobnie wysadził się w powietrze.

Do zdarzenia miało dojść dzisiejszej nocy około godz. 2 przy ul. Topory w Bańskiej Niżnej koło Nowego Targu. Nowotarska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o eksplozji dopiero o godz. 7 rano.

Na miejscu strażacy znaleźli lej po wybuchu i porozrzucane ludzkie szczątki w okolicy nawet 100 metrów. Policjanci pod nadzorem prokuratury na miejscu prowadzą śledztwo, aby ustalić, co było przyczyną tego wybuchu i jakie były okoliczności całego zdarzenia.

Jak informuje regionalny portal Tygodnik Podhalański, 40-letni mężczyzna był fanem pirotechniki. Wcześniej w wyniku wybuchu stracił rękę.

Źródło: Tygodnik Podhalański

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jebneło aż krater powstał, ale o drugiej to żadne służby nie funkcjonują? nikt nie przejechał się sprawdzić tylko czekają hrabie aż ktoś zadzwoni i zgłosi? Co za dno w tym kraju. A potem wychodzi jakaś pi..da pod krawatem na mównicę sejmową i mówi że to państwo odpowiada za bezpieczeństwo i służby które to państwo powołuje.