Wznowiony ruch pociągów dalekobieżnych na trasie Dęblin – Lublin

dworzec pkp lublin stacja pociąg tory peron
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

PKP PLK informuje, że po awarii sieci trakcyjnej przywrócono ruch pociągów dalekobieżnych na linii Dęblin – Lublin oraz regionalnych na odcinku Dęblin – Puławy.

Przywrócono ruch pociągów dalekobieżnych na linii Dęblin – Lublin oraz regionalnych na odcinku Dęblin – Puławy. Kolejowe służby techniczne naprawiły zerwaną sieć trakcyjną na odcinku Zarzeka – Puławy Azoty. Od godz. 14.36 pociągi Przewozów Regionalnych i PKP Intercity z powrotem kursują między na całym odcinku Dęblin – Lublin.

Zmienioną trasą przez Łuków, Lubartów i Parczew pojechało 6 pociągów PKP Intercity. Na trasie Dęblin – Lublin przewoźnik uruchomił komunikację zastępczą dla pasażerów wsiadających i wysiadających na stacjach Nałęczów i Puławy Miasto.

Autobusy zabrały podróżnych również za 3 pociągi Przewozów Regionalnych na odcinku Dęblin – Puławy.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.