Wzmożony ruch pojazdów wojskowych na drogach województwa lubelskiego

Wzmożony ruch pojazdów wojskowych na drogach | fot. 18 Dywizja Zmechanizowana
Wzmożony ruch pojazdów wojskowych na drogach | fot. 18 Dywizja Zmechanizowana

Przez najbliższe dwa tygodnie na drogach województwa lubelskiego kierowcy spotkają wojskowe kolumny. Ma to związek z przemieszczeniem się jednostek Żelaznej Dywizji z Siedlec.

Pojazdy wojskowe na drogach województwa lubelskiego

„W ciągu najbliższych dwóch tygodni żołnierze i sprzęt Żelaznej Dywizji będą przemieszczać się po drogach krajowych województw mazowieckiego, lubelskiego i podkarpackiego” – informuje major Przemysław Lipczyński, rzecznik prasowy 18 Dywizji Zmechanizowanej.

„Transporty drogowe organizowane będą zgodnie z obowiązującymi przepisami i tak, aby w jak najmniejszym stopniu powodować utrudnienia dla kierowców. Prosimy, aby nie wjeżdżać pomiędzy pojazdy kolumn wojskowych” – dodaje.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.