Wywiózł odpady budowlane do lasu. Nagrała go ukryta kamera

Wywiózł odpady budowlane do lasu | fot. Nadleśnictwo Lubartów, Lasy Państwowe
Wywiózł odpady budowlane do lasu | fot. Nadleśnictwo Lubartów, Lasy Państwowe

Ukryta kamera Nadleśnictwa Lubartów namierzyła mężczyznę wyrzucającego odpady budowlane do lasu. Jak się okazało, nie był to jego pierwszy raz.

Kamera została ukryta wśród drzew, ponieważ w tym miejscu notorycznie wyrzucane były do lasu odpady budowlane. Jak się okazało, na efekt nie trzeba było czekać długo.

„Trudną sztuką jest złapać kogoś na „gorącym uczynku”, ale z pomocą przychodzą nam kamery, „leśny monitoring” to nie mit” – czytamy na profilu Nadleśnictwa Lubartów.

Leśnicy przekazali sprawę na policję. Mężczyźnie grozi mandat w wysokości 1000 złotych oraz będzie zobowiązany do uprzątnięcia porzuconych odpadów.

Niestety, wiele osób nie traktuje lasu jako miejsca do wypoczynku, ale jako śmietnik.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.