Wyszła do szkoły i do niej nie dotarła. Zaginęła Julia Malczuk

zaginęła julia malczuk

Policjanci z Białej Podlaskiej poszukują 15-letniej Julii Malczuk. Dziewczyna wyszła z domu do szkoły i od tamtej pory nikt jej nie widział.

W dniu 30 listopada 2016 roku Julia Malczuk wyszła z domu z zamiarem udania się do szkoły, gdzie nie pojawiła się. Od tamtej pory nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z rodziną

Wzrost 165 cm, waga 48 kg, szczupła budowa ciała, włosy do ramion kolor blond, oczy koloru piwnego, brak znaków szczególnych.

W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrana była: w kurtkę koloru czarnego z szarym kapturem oraz szarymi wstawkami, spodnie jeansowe koloru ciemnego typu „rurki”, buty kozaki do kolan koloru czarnego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszę kierować bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, 21-500 Biała Podlaska, ul. Pl. Wojska Polskiego 23, tel. 83 344 82 70, na numer 997 lub osobiście do dyżurnego KMP w Białej Podlaskiej.

DW

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.