Wyszedł ze szpitala przy al. Kraśnickiej i ślad po nim zaginął. Konrad wymaga stałej opieki medycznej

Konrad Ciejak zaginął po wyjściu ze szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie
Konrad Ciejak zaginął po wyjściu ze szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują 40-letniego Konrada Ciejaka, który kilka dni temu wyszedł ze szpitala przy al. Kraśnickiej i ślad po nim zaginął. Mężczyzna wymaga stałej opieki medycznej.

Zaginął po wyjściu ze szpitala

Z ustaleń policjantów wynika, że zaginiony 40-latek w środę 25 października przebywał w szpitalu przy ul. Kraśnickiej w Lublinie. Tego samego dnia opuścił szpital, lecz nie wrócił do domu. Ostatni raz mężczyzna widzialny był przez swoich współpracowników 22 października przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie.

Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. – „Mój brat jest osobą wymagającą regularnych hemodializ i bardzo martwimy się o niego i jego zdrowie” – pisze siostra 40-latka.

Rysopis zaginionego: 40 lat, wzrost 170 cm, sylwetka szczupła, włosy ciemny blond, zarost broda i wąsy. Na szyi po prawej stronie kolorowy tatuaż w postaci noża i widelca, blizna na nosie.

Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji I w Lublinie pod numerem telefonu 47 811 24 00 lub numer alarmowy 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.