Lublin: Wyszedł z SOR-u przy al. Kraśnickiej i ślad po nim zaginął. Kto widział 91-latka?

Zaginął 91-letni Antoni Gołofit | fot. policja

Policjanci i rodzina poszukują 91-letniego Antoniego Gołofita, który pod nieuwagę lekarzy opuścił oddział Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy al. Kraśnickiej w Lublinie.

Do zaginięcia 91-letniego Antoniego Gołofita doszło dzisiaj około godz. 13.00. Mężczyzna wyszedł z Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie.

Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna nie posiada przy sobie dokumentów ani telefonu komórkowego. Posiada pełną zdolność do samodzielnej egzystencji, lecz wymaga pomocy innych osób.

Ubrany jest w jasną kurtkę, spodnie dresowe koloru popielatego, białą czapkę i brązowe buty. Poszukiwania prowadzą policjanci z VII komisariatu. Osoby, które go widziały proszone są o kontakt pod nr alarmowym 112.

//Aktualizacja

Dzięki Waszej pomocy Pan Antoni się odnalazł! Mężczyzna trafił do szpitala i znajduje się pod opieką lekarzy.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.