Wyszedł z nałogu i znalazł dach nad głową dzięki pomocy dzielnicowej

radiowóz, policjantka
fot. KPP Łuków

48-latek zwrócił się do Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie. W krótkim liście wyraził swoją wdzięczność dla mł. asp. Karoliny Koniecznej.

Zmieniła jego podejście do życia, i wskazała dalszą drogę ku lepszemu życiu

„…Jest to osoba bardzo oddana i zaangażowana w swoją pracę, bardzo życzliwa, miła i z całym sercem wykonująca swoje obowiązki…”. To fragment listu i słowa o mł. asp. Karolinie Koniecznej, która zainteresowała się losem i pomogła bezdomnemu 48-latkowi.

Kilka tygodni temu dzielnicowa zainteresowała się losem bezdomnego 48-latka. Mężczyzna mieszkał w pustostanach i opuszczonych budynkach gospodarczych. Oprócz przekazywanej odzieży i żywności mł. asp. Karolina Konieczna umożliwiła bezdomnemu kontakt z lekarzem, który zapewnił mu leczenie szpitalne. Dzięki jej determinacji i zaangażowaniu mężczyzna znalazł miejsce, gdzie może aktualnie mieszkać.

Mł. asp. Karolina Konieczna, twierdzi, że nie zrobiła nic szczególnego, że dewiza „Pomagamy i chronimy” to nie jest pusty frazes, a motto, którym kieruje się podczas codziennej służby.

treść listu
fot. KPP Łuków

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.