Wyszedł z mieszkania i nie wrócił. Trwają poszukiwania 51-latka z Lublina

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci poszukują zaginionego 51-letniego Rafała C. Mieszkaniec Lublina wyszedł w czwartek z mieszkania w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił.

Zaginął mieszkaniec Lublina

Zaginiony ostatni raz widziany był w czwartek 14 lipca. 51-letni mężczyzna wówczas opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu. Nie posiada przy sobie telefonu komórkowego.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 3 w Lublinie telefon 47 811 58 00 adres: Lublin ulica Kunickiego 42 lub na numer alarmowym 112.

Aktualizacja 16.07.2022

Czynności poszukiwawcze za zaginionym prowadzone przez policję zostały zakończone z uwagi na odnalezienie mężczyzny. 51-latek powrócił do miejsca zamieszkania.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.