Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Policja poszukuje 14 – letniego Maksyma. Widziałeś go?

Radiowóz policji na sygnałach
Radiowóz policji na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach przeprowadzają intensywne poszukiwania 14-letniego mieszkańca Bartoszyc, Maksyma Shkarevskyiego. Zaginięcie miało miejsce 3 listopada, około godziny 5:00, kiedy chłopiec opuścił swoje miejsce zamieszkania i dotąd nie powrócił.

Do tej pory nie skontaktował się z rodziną

Rodzina jak i policja z Bartoszyc prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Maksyma Shkarevskyiego. Z relacji rodziny wynika, że chłopak miał w planach odwiedzić koleżankę w Olsztynie. Ostatni kontakt z rodzicami miał około godziny 21:40, informując ich, że wraca do domu busem. Niestety, do chwili obecnej nie pojawił się w swoim miejscu zamieszkania.

Maksym zaginiony
Zdjęcie zaginionego 14 – latka, którego szuka policja i rodzina

Rysopis zaginionego Maksyma

Chłopak ma około 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała. Długie włosy sięgające do ramion, oczy niebieskie. W momencie zaginięcia miał na sobie kremową bluzę z polaru, spodnie dresowe w kolorze szarym z czarnym pasem oraz jasnobrązową kurtkę.

Osoby mające informacje o miejscu pobytu Maksyma proszone są o niezwłoczny kontakt z Oficerem Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach pod numerem telefonu 47 73 212 00 lub numerem alarmowym 112. Wszystkie dostarczone informacje są kluczowe dla prowadzonych działań poszukiwawczych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.