Wyszedł z domu i nie wrócił. Mężczyzna ma zaniki pamięci. Trwają poszukiwania 68-latka

jerzy wawer zaginiony
Zaginiony mężczyzna | fot. KPP Opole Lubelskie

Policja z opolskiej komendy prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionego 68- latka. Jerzegy Wawer, zaginiony to mieszkaniec miejscowości Darowne. Według ustaleń mundurowych wczoraj (17 sierpnia) wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informację na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową w Opolu Lubelskim, pod numer telefonu 47 812 22 10 lub numer alarmowy 112.

Rysopis zaginionego

Rysopis zaginionego:  wzrost 170 cm, krępa – otyła budowy ciała, siwe włosy po bokach. Ubiór: krótkie ciemne spodnie materiałowe, ciemna bądź czarna koszulka z krótkim rękawem, czarne klapki. Znaki szczególne: blizna pod kolanem oraz na czubku głowy.

Jerzy Wawer zaginiony
Zaginiony Jerzy Wawer | fot. KPP Opole Lubelskie

Imię i Nazwisko: Jerzy Wawer
lat: 68
zam. Darowne 
gmina Opole Lubelskie

Co wiadomo na ten moment

Z ustaleń policjantów wynika, że zaginiony 68-latek wyszedł z domu 17 sierpnia b.r.  w godzinach popołudniowych i do chwili obecnej nie powrócił. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci.

Wybrane dla Ciebie:

Widziałeś/łaś tego człowieka?

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową w Opolu Lubelskim przy ul. Morwowej 4 osobiście lub dzwoniąc pod nr telefony 47 812 22 10 lub 112.

Sprawdź aktualną listę dożynek i festynów z okazji święta plonów w województwie lubelskim. Kliknij tutaj – dożynki w województwie lubelskim

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.