Wyświetlacze na przystankach komunikacji miejskiej nie pokażą czasu przyjazdu autobusu

wyświetlacze na przystankach mpk lublin
Wyłączą wyświetlacze na przystankach MPK Lublin | fot. Dominik Wąsik

W sobotę pasażerowie komunikacji miejskiej w Lublinie będą musieli uważnie patrzeć na rozkłady jazdy. Wyświetlacze na przystankach nie pokażą czasu przyjazdu autobusu.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że w najbliższą sobotę, 23 listopada w godz. 17.00-22.00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu systemów informatycznych ZTM. Jest to spowodowane pracami konserwacyjnymi transformatora w budynku przy ul. Nałęczowskiej 14, w którym mieście się biuro ZTM w Lublinie.

W wyniku wyłączenia prądu nastąpi przerwa techniczna w działaniu: wyświetlaczy dynamicznej informacji pasażerskiej (tablice będą pokazywały rozkładowe czasy odjazdów), aplikacji myBUS oraz stron www ztm.lublin.eu i sip.ztm.lublin.eu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.