Wystawa skamielin i minerałów w Targach Lublin

Wystawa skamielin i minerałów w Targach Lublin | materiały prasowe

Rubiny, szmaragdy, opale i szafiry pojawią się w Targach Lublin. Wystawa skamielin i minerałów odbędzie się w dniach 23 marca – 7 kwietnia.

Wystawa będzie gratką dla tych, którzy pragną nacieszyć oko pięknymi kamieniami, ale zainteresuje również miłośników historii i grupy szkolne. Zwiedzający zobaczą oryginalne skamieliny takie jak stromatolity, trylobity, łodziki, amonity, ryby, prehistoryczną roślinność, czy koprolity dinozaurów mięsożernych. Dodatkową atrakcją będą prawdziwe kości mamuta. Na wystawie zostanie zaprezentowany fragment biodra oraz cios zwierzęcia.

Wystawę uzupełniają minerały, wśród nich między innymi: agaty, ametysty, malachity, lapisy, granaty, jaspisy, opale, turkusy, rubiny, szmaragdy, szafiry i wiele innych. Wystawa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-15:30, a w soboty i niedziele w godzinach 13:00 – 17:00 w hali A Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Ceny biletów: 15 zł (normalny), 12 zł (ulgowy) i 10 zł (grupowy). Płatność przyjmowana jest tylko gotówką.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.