Wystawa Krystyny Głowniak „Uśpiona prowincja” w Muzeum Józefa Czechowicza

„Uśpiona prowincja” Wystawa Krystyny Głowniak
fot. Muzeum Józefa Czechowicza

Muzeum zaprasza na wernisaż wystawy „Uśpiona prowincja” Krystyny Głowniak, który odbędzie się 24 maja o godzinie 18:00 w Muzeum Józefa Czechowicza w Lublinie. Wstęp wolny.

Refleksja nad prowincją

Wystawa „Uśpiona prowincja” skłania do refleksji nad współczesnym wyobrażeniem prowincji i jej atrybutami. Obrazy Głowniak przenoszą nas w różne wymiary wyimaginowanej rzeczywistości, ukazując bogactwo znaczeń i form.

Czechowicz, opisywał prowincję w swojej poetyckiej twórczości, co czyni to miejsce idealnym do prezentacji prac Głowniak.

„Uśpiona prowincja” Wystawa Krystyny Głowniak
fot. Muzeum Józefa Czechowicza

Twórczość Krystyny Głowniak

Krystyna Głowniak, malarka i graficzka, znana jest z licznych wystaw międzynarodowych i krajowych. Jest członkinią Związku Polskich Artystów Plastyków i autorką czterech książek. Jej prace znajdują się w muzeach w Polsce i za granicą.

Czy planujesz odwiedzić tę wystawę? Podziel się swoją opinią w komentarzu lub udostępnij artykuł!

„Uśpiona prowincja” Wystawa Krystyny Głowniak
fot. Muzeum Józefa Czechowicza

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.