Wystartował Restaurant Week 2022. Zobacz, które lokale dołączyły do festiwalu

Kolacja Ambasadorska Restaurant Week 2022 w restauracji MUSI SUSHI
Kolacja Ambasadorska Restaurant Week 2022 w restauracji MUSI SUSHI | fot. Miny Robimy

23 marca rozpoczęła się wiosenna edycja festiwalu Restaurant Week 2022. Festiwal potrwa niemal trzy tygodnie. Trzydaniowe menu skomponowane specjalnie na tę okazję, to jedyne 59 zł za osobę. Sprawdzamy, które restauracja z Lublina i regionu dołączyły do festiwalu.

Start wiosennej edycji festiwalu Restaurant Week tradycyjnie został zainaugurowany Kolacją Ambasadorską. Tym razem organizatorzy festiwalu wraz z zaproszonymi gośćmi spotkali się przy wspólnym stole w debiutującej w tej edycji Restauracji MUSI SUSHI RestoBar Gęsia.

Specjalnie na festiwal restauracje przygotowały unikalne menu #SpozaKarty. W cenie 59 zł za osobę czeka nas 3-daniowe specjalne menu składające się z przystawki, dania głównego i deseru oraz – do wyboru – festiwalowy koktajl Martini Fiero & Kinley Tonic.

W ofercie festiwalowej tradycyjnie dostępne są dania wegetariańskie i wegańskie, mięsne i rybne. Miejsca w wybranej restauracji można już rezerwować na stronie festiwalu https://restaurantweek.pl/ lub wygodnie w aplikacji https://app.rclb.pl. Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu.

Festiwal pozostaje wierny filozofii #SzanujJedzenie. Dzięki wcześniejszemu wyborowi menu przy dokonywaniu rezerwacji online, marnowanie żywności w restauracjach ograniczone jest do minimum

Co nowego na Restaurant Week?

W wiosennej edycji Restaurant Week 2022 bierze udział blisko 400 najlepszych restauracji z 14 największych aglomeracji w całej Polsce. Grono festiwalowych regionów w tej edycji poszerzyło się o dwa dodatkowe miasta. Po raz pierwszy goście zarezerwują stoliki w Radomiu i Częstochowie.

Wśród lubelskich festiwalowych restauracji znajdziemy:

Perłowa Pijalnia Piwa, Sueño * 2PI ER * MusiSushi Resto Bar * Atrium * Dwór Choiny * The Olive – Hotel Ilan * Nieznana * Małe Indie * 16 Stołów, Kulturalna – Hotel Arche * Insomnia * Legendy Miasta * Legendy Miasta * Legendy Miasta * Bianco – Hotel Luxor * Shani Jani * Niebo i Las – Łubinowe Wzgórze (Nałeczów) * Od Kuchni * Za Kulisami * Za Kulisami * Ansaldo – LubHotel * Loco Taco * MOJO Kuchnia & Przyjaciele * Central Park Family Restaurant.

Wiosenna edycja festiwalu potrwa do 10 kwietnia 2022.

Zdjęcia z Kolacji Ambasadorskiej w MUSI SUSHI | fot. Robimy Miny

restaurant week musi sushi 12
restaurant week musi sushi 67
restaurant week musi sushi 70
restaurant week musi sushi 112
restaurant week musi sushi 114
restaurant week musi sushi 115
restaurant week musi sushi 134

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.