Wyślij pocztówkę z wakacji i wygraj bilety Eurolotu

pocztowka112 e1407167186108

„Podziel się z nami swoimi wakacjami!” – pod taką nazwą Port Lotniczy Lublin, we współpracy z liniami lotniczymi Eurolot, ogłosił konkurs skierowany do mieszkańców Lubelszczyzny. Do wygrania są bilety lotnicze do Mediolanu, Gdańska oraz Wrocławia.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać specjalną kartkę pocztową z wakacyjnymi pozdrowieniami z województwa pomorskiego lub dolnośląskiego na adres Portu Lotniczego Lublin. Pod uwagę będą brane także kartki z terenu Włoch. Liczy się stempel pocztowy. Autorzy najciekawszych pozdrowień zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania są bilety lotnicze: za I miejsce – dwa bilety (w dwie strony) do Mediolanu, za II miejsce – dwa bilety (w dwie strony) do Gdańska, za III miejsce – dwa bilety (w dwie strony) do Wrocławia. Dodatkowo, pięć osób otrzyma także gadżety od Portu Lotniczego Lublin oraz linii lotniczych Eurolot.
– Konkurs ma na celu promocję połączeń z naszego lotniska, które są realizowane przez Eurolot czyli lotów do Mediolanu, Gdańska oraz Wrocławia. To już druga edycja konkursu. Pierwsza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, otrzymaliśmy ponad 340 pocztówek. W tym roku mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej – mówi Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin.
Specjalne kartki pocztowe dostępne są w Porcie Lotniczym Lublin (ul. Króla Jana III Sobieskiego 1, Świdnik) oraz w siedzibie Lubelskiej Informacji Turystycznej i Kulturalnej (ul. Jezuicka 1/3). Pocztówki można przesyłać do 30 września br. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 października.
materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.