Wysiadając z autobusu oznajmił, że idzie skończyć ze swoim życiem. Szukają go policjanci

mpk lublin biuro rzeczy znalezionych ztm
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina poszukują mężczyzny, który wysiadając z autobusu oznajmił jednemu z pasażerów, że idzie skończyć ze swoim życiem.

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek na ul. Lipskiej w Lublinie. Mężczyzna wysiadając z autobusu linii nr 8 oznajmił pasażerowi, że idzie skończyć ze swoim życiem.

Ponieważ zachodzi obawa o zdrowie i życie mężczyzny policjanci ruszyli do jego poszukiwań” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Bazując jedynie na przekazanym opisie wyglądu mężczyzny, patrole przeczesują ogródki działkowe, pobliskie ulice, a także rejon pobliskiego torowiska. Do działań zaangażowano także przewodnika z psem służbowym.

Poszukiwany jest mężczyzna w wieku około 50-60 lat, ubrany w czerwoną kurtkę, niebieskie dżinsy i szarą czapkę. Przy sobie posiada szarą torbę.

Ktokolwiek widział opisywanego mężczyznę, proszony jest o kontakt z KP VII w Lublinie pod nr tel. 81 535-49-20, telefon alarmowy 112 lub kontakt z najbliższą jednostką policji.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.