Wysadzili bankomat przy Biedronce na ul. Abramowickiej, ale pieniędzy nie ukradli

Wysadzony bankomat przy Biedronce na ul. Abramowickiej | fot. czytelnik Piotrek

W nocy ktoś wysadził bankomat stojący przy Biedronce na ul. Abramowickiej w Lublinie. Po oględzinach okazało się jednak, że złodziejom nie udało się ukraść gotówki.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Nieznani sprawcy wysadzili bankomat, który stał przy wejściu do sklepu sieci Biedronka. Firma ochroniarska od razu otrzymała informację o włamaniu do bankomatu, o czym poinformowali również policję.

Policjanci ustalili jednak, że napad był jednak nieudany. Bankomat został wysadzony, lecz złodziejom nie udało się dostać do kaset z pieniędzmi. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policyjni technicy, którzy zabezpieczyli pozostawione ślady przez złodziei.

Śledczy skupią się teraz na znalezieniu sprawców napadu. Pomogą w tym nagrania z monitoringu.

Wysadzony bankomat przy Biedronce na ul. Abramowickiej | fot. czytelnik Piotrek


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.