Wysadzili bankomat i ukradli kasety z pieniędzmi. Policja szuka sprawców

z9121891IEBankomat

Policjanci szukają sprawców kradzieży z włamaniem do bankomatu w Żabiej Woli koło Lublina. Przestępcy pod osłoną nocy wysadzili maszynę i zabrali z niej gotówkę.

Zgłoszenie o kradzieży policja otrzymała w sobotę około czwartej nad ranem. Złodzieje okradli bankomat znajdujący się przy wejściu do marketu Delikatesy Centrum w Żabiej Woli koło Lublina.

Przestępcy dostali się do wnętrza urządzenia wysadzając je, a następnie zabrali kasety z pieniędzmi. Policja na razie nie podaje, o jaką kwotę chodzi. Wiadomo, że bankomat działał w tym miejscu od nieco ponad tygodnia.

Mogę potwierdzić, że takie zdarzenie miało miejsce. Doszło do kradzieży z włamaniem do jednego z bankomatów z Żabiej Woli. Z urządzenia zostały skradzione pieniądze” – potwierdza nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Na miejscu pracowali technicy kryminalistyczni oraz pirotechnicy. Policja nie podaje szczegółów zdarzenia. Nie wiadomo m.in. jakiego materiału użyli sprawcy do zniszczenia bankomatu i jakim pojazdem się poruszali. Policjanci zabezpieczają monitoring oraz szukają świadków zdarzenia

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.