Wyrzucił śmieci do lasu. Zapomniał o fakturze, na której były jego dane

58-latek z gminy Łukowa postanowił pozbyć się śmieci wyrzucając je do lasu. Zapomniał o fakturze, na której widniały jego dane.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie wczoraj około godziny 16 udali się w okolice miejscowości Kozaki, gdzie według zgłoszenia miały palić się nieużytki rolne. Na miejscu kilka zastępów straży dogaszało pożar.

 

Mundurowi podczas penetracji pobliskiego terenu na drodze dojazdowej do działki leśnej ujawnili stertę śmieci przykrytą gałęziami. Śmieci nosiły ślady nadpalenia jednak nie były przyczyną pożaru nieużytków. W stercie śmieci zauważyli fakturę wystawioną na 58-letniego mieszkańca gminy Łukowa. Policjanci udali się do mężczyzny.

 

Zaskoczony wizytą mundurowych mężczyzna przyznał się do wykroczenia i otrzymał mandat. Zobowiązał się również do uprzątnięcia zanieczyszczeń pozostawionych w okolicy lasu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.