Wyrwane lusterka, zniszczone tablice i wycieraczki. Pijany 16-latek uszkodził ponad 25 pojazdów

15327660 1295500477156139 2084126821 n e1480773906985

Nocą pijany nastolatek rozładował swoje emocje na 25 autach zaparkowanych na Czubach w Lublinie. W chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy. Policjanci otrzymali informację, że przy ul. Rycerskiej ktoś niszczy zaparkowane pojazdy. Na miejsce wysłani zostali policjanci.

Przy ulicy Kawaleryjskiej mundurowi zauważyli młodego człowieka. Szedł trzymając w ręku tablicę rejestracyjną. Na widok policjantów odrzucił ją i zaczął uciekać. Chwilę później był już w rękach policji.

Sprawcą okazał się 16 letni mieszkaniec Lublina. Nieletni znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.

W trakcie dalszych czynności ustalono, że zniszczone zostały pojazdy zaparkowane przy ul. Rycerskiej i Kawaleryjskiej. W niektórych sprawca wyrywał tablice, w niektórych zniszczone zostały lusterka i wycieraczki. Policjanci odnaleźli 19 tablic rejestracyjnych.

– Będziemy ustalać teraz właścicieli wszystkich samochodów oraz straty na szkodę pokrzywdzonych – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

DW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.