Wyprzedził nieoznakowany radiowóz na podwójnej ciągłej i przekroczył prędkość. 29-latek będzie miał wydatek

Nieoznakowany radiowóz BMW
Nieoznakowany radiowóz BMW | fot. KWP Lublin

1200 złotych i 15 punktów karnych to kara za wykroczenia, jakich dopuścił się 29-latek, który kierował BMW. Mężczyzna wyprzedził nieoznakowany radiowóz na podwójnej ciągłej i przekroczył prędkość o 44 km/h.

Będzie Miał Wydatek

W środę (3.08) po godz. 8:00 na trasie Tarnogród – Różaniec kierujący BMW wyprzedził nieoznakowany radiowóz, którym jechali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy. Mężczyzna popełnił wykroczenie, ponieważ wykonał manewr w miejscu, gdzie występuje linia podwójna ciągła.

Policjanci natychmiast użyli sygnałów pojazdu uprzywilejowanego, żeby zatrzymać kierowcę, ten jednak przyspieszył i łamiąc kolejne przepisy, przekroczył dopuszczalną prędkość, jadąc z prędkością 134 km/h poza obszarem zabudowanym.

Po zatrzymaniu kierowcy okazało się, że to 29-letni mieszkaniec gminy Biszcza. Mężczyzna był zaskoczony całą sytuacją. Za popełnione wykroczenia otrzymał dwa mandaty na łączną kwotę 1200 złotych i 15 punktów karnych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.