Kierowca opla próbował na skrzyżowaniu wyprzedzić toyotę, której kierująca miała swój plan – skręcić w lewo. Skończyło się na tym, że opel wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.
Do wypadku doszło w czwartek około godz. 13.30 w miejscowości Nadrybie Wieś, w gminie Puchaczów. Doszło tam do uderzenia samochodu osobowego marki opel w przydrożne drzewo.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, ze jadący oplem 20-latek zbliżając się do skrzyżowania podjął wyprzedzanie toyoty, której kierująca zasygnalizowała manewr skrętu w lewo.
30-latka widząc we wstecznym lusterku zbliżającego się z dużą prędkością opla, przerwała manewr skrętu pozostając na swoim pasie tak, aby nie doszło do zderzenia
Nagle kierujący oplem podczas wyprzedzania toyoty zjechał na lewe pobocze, wpadł w poślizg, a następnie bokiem uderzył w drzewo znajdujące się na prawym poboczu.
Kierująca toyotą kobieta udzieliła pierwszej pomocy uczestnikom wypadku. Wskutek doznanych obrażeń kierujący oplem 20-latek oraz trójka pasażerów trafiła do szpitala celem wykonania niezbędnych badań.
Młodemu kierowcy opla, który był sprawcą zdarzenia zostało zatrzymane prawo jazdy. Mężczyzna był był trzeźwy.
Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię