Wyprzedzał ciąg pojazdów, uderzył w seata i forda. Kierowca audi porzucił auto i uciekł pieszo

karetka pogotowie autobus mpk ztm lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Wypadek na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Moritza w Lublinie. Kierowca audi w trakcie wyprzedzania ciągu pojazdów, doprowadził do zderzenia z seatem i fordem. Sprawca porzucił auto i uciekł pieszo.

Wypadek na al. Witosa

Do wypadku doszło w środę (26.01) około godz. 17.30 na al. Witosa w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący audi jechał od strony Świdnika w kierunku centrum Lublina. Kierowca wyprzedzał ciąg pojazdów. W rejonie skrzyżowania z ul. Moritza doprowadził do zderzenia z dwoma autami osobowymi: fordem i seatem.

Z przekazanych nam informacji wynika, że kierowca audi uciekł pieszo z miejsca zdarzenia, porzucając uszkodzony pojazd. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala na badania zostały przetransportowane 4 osoby, w tym dzieci. Na miejscu pracują policjanci. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia.

Aktualizacja: 26-latek po pijaku spowodował wypadek na al. Witosa. Tuż po zderzeniu porzucił auto i uciekł pieszo [zdjęcia]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.