Wypłacił z bankomatu pieniądze pochodzące z oszustwa. Poznajesz go?

Wypłacił z bankomatu pieniądze pochodzące z oszustwa
Wypłacił z bankomatu pieniądze pochodzące z oszustwa | fot. KMP Lublin

Policja poszukuje mężczyzny, który wypłacił z bankomatu pieniądze pochodzące z oszustwa. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamerę zainstalowaną w bankomacie.

Wypłacił pieniądze z oszustwa

Pokrzywdzona mieszkanka Lublina straciła 2 tysiące złotych. Kobieta została oszukana podczas próby sprzedaży przez internet sukienki. Kobieta po wymianie korespondencji z osobą rzekomo zainteresowaną zakupem otrzymała link do odbioru płatności.

„Po zalogowaniu się na stronę swojego banku sprawca uzyskał dostęp do jej środków i wypłacił je za pomocą kodów BLIK. Do wypłaty pieniędzy doszło w bankomacie na terenie Pruszkowa” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wizerunek sprawcy odbierającego pieniądze nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45, telefon 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.