Wypadek w Strzeszkowicach Dużych na DK19. Zablokowana trasa Lublin – Kraśnik

policja uwaga wypadek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 19 w miejscowości Strzeszkowice Duże po zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym. W wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne.

Do wypadku doszło we wtorek około godz. 12.40 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Strzeszkowice Duże (gmina Niedrzwica Duża). Doszło tam to zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym marki Opel.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym poruszał się od strony Lublina w kierunku Kraśnika. Natomiast kierujący oplem corsa jechał w przeciwnym kierunku, czyli w stronę Lublina. W pewnym momencie kierujący oplem zjechał na przeciwny pas doprowadzając do zderzenia z ciężarówką.

W wyniku zderzenia pojazdów dwie osoby zostały ranne. Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu wycinali jedną osobę z opla, ponieważ została zakleszczona.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy w Strzeszkowicach w prawo na Bełżyce lub w lewo na Krężnicę Jarą. Jadąc od Kraśnika w kierunku Lublina w m. Niedrzwica Duża na skrzyżowaniu na Bełżyce oraz na Bychawę.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.