Wypadek w Sobieszczany Kolonia. „Kierowca mógł zasłabnąć albo zasnąć”

Dachowanie samochodu w Sobieszczanach Kolonii na DK19 | fot. Dominik Wąsik

W środę po godz. 15 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Sobieszczany Kolonia doszło do wypadku drogowego. Kierujący hondą dachował na łuku drogi.

Do wypadku doszło w środę o godz. 15.16 w miejscowości Sobieszczany Kolonia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą poruszający się DK19, jadąc od Kraśnika w stronę Lublin dachował na łuki drogi. Kierujący został przetransportowany do szpitala.

Policja wyjaśnia przyczyny zderzenia. – Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było zasłabnięcie lub zaśnięcie kierowcy, co spowodowało utratę panowania nad pojazdem i w efekcie doprowadziło do wypadku – informuje nas podkom. Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Samochód wypadł z drogi do przydrożnego rowu, gdzie koziołkował a następnie ponownie trafił na jezdnie, blokując drogę podróżującym.

Ruch na odcinku LublinKraśnik był zablokowany. Policjanci kierowali kierowców na objazdy okolicznymi miejscowościami.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.