Wypadek w Sobieszczany Kolonia. „Kierowca mógł zasłabnąć albo zasnąć”

Dachowanie samochodu w Sobieszczanach Kolonii na DK19 | fot. Dominik Wąsik

W środę po godz. 15 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Sobieszczany Kolonia doszło do wypadku drogowego. Kierujący hondą dachował na łuku drogi.

Do wypadku doszło w środę o godz. 15.16 w miejscowości Sobieszczany Kolonia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą poruszający się DK19, jadąc od Kraśnika w stronę Lublin dachował na łuki drogi. Kierujący został przetransportowany do szpitala.

Policja wyjaśnia przyczyny zderzenia. – Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było zasłabnięcie lub zaśnięcie kierowcy, co spowodowało utratę panowania nad pojazdem i w efekcie doprowadziło do wypadku – informuje nas podkom. Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Samochód wypadł z drogi do przydrożnego rowu, gdzie koziołkował a następnie ponownie trafił na jezdnie, blokując drogę podróżującym.

Ruch na odcinku LublinKraśnik był zablokowany. Policjanci kierowali kierowców na objazdy okolicznymi miejscowościami.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.