Wypadek w Polichnie. Kierowca renault zasnął za kierownicą. Obudził się po zderzeniu z seatem

68 109858

Kierujący renault zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z seatem. Mężczyzna pokonując trasę z Wilna zasnął za kierownicą.

 

Do wypadku doszło w czwartek po godz. 4 rano na drodze nr 19 Lublin – Rzeszów. W miejscowości Polichna doszło do zderzenia dwóch samochodów: renault i seata.

 

Jadący od kraśnika obywatel Mołdawii kierując Renault Laguna zjechał nagle na przeciwny pas jezdni i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka seatem. Siła zderzenia była na tyle duża, że obrażeń doznała 27-letnia pasażerka seata, kobieta została przewieziona do szpitala.

 

Jak ustalili policjanci kierujący laguną pokonując długą trasę z Wilna, na krótki moment zasnął za kierownicą prowadzonego samochodu, przebudził go huk zderzenia z seatem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.