Wypadek w Niedrzwicy Kościelnej. Są wyniki sekcji zwłok matki i dziecka

Wypadek kolejowy w Niedrzwicy Kościelnej
Wypadek kolejowy w Niedrzwicy Kościelnej

W piątek odbyła się sekcja zwłok ofiar wtorkowego wypadku na przejeździe kolejowym w Niedrzwicy Kościelnej. Są już znane wstępne wyniki sekcji matki i jej dziecka.

 

Sprawą tragicznego zdarzenia zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Kraśniku. W piątek przeprowadzono sekcję zwłok ofiar śmiertelnego wypadku na przejeździe kolejowym w Niedrzwicy Kościelnej.

 

– Wstępne wyniki sekcji zwłok 31-latki i jej 9-miesięcznego syna wykazały, że przyczyną śmierci były urazy wielonarządowe, które powstały w czasie uderzenia przez szynobus – mówi Małgorzata Dziedzic, szefowa Prokuratury Rejonowej w Kraśniku.

 

Maszynista podczas przesłuchania zeznał, że widział, jak samochód tuż przed przejazdem się zatrzymał, lecz po chwili jednak ruszył i wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. Maszynista próbował hamować, ale było już za późno. Pociąg zgniótł pojazd i pchał go jeszcze ok. 500 metrów.

 

Drugie dziecko – 9-latka – aktualnie przebywa w szpitalu. Lekarze określają jej stan jako bardzo ciężki. Nie chcą na razie udzielić dokładniejszych informacji o stanie dziewczynki.

 

Czytaj więcej na ten temat – Niedrzwica Kościelna: Rodzinna tragedia na torach. Samochód wjechał wprost pod pociąg

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. BOŻE miej ich w swojej opiece taka straszna tragedia niech JEZUS czuwa nad tą rodziną pogrążoną w żałobie doda im sił .Widocznie tak miało być kazdy ma swoje przeznaczenie od tego nie uciekniemy ale tam w niebie wszyscy się kiedyś spotkamy .Trzeba wierzyć taka była wola Boża