Wypadek podczas prac remontowych w okolicy miasteczka akademickiego. Nie żyje 17 latek

wyburzona ściana
Wyburzony fragment ściany | fot. Policja Lublin

W remontowanym hotelu 3-gwiazdkowym znajdującym się w sąsiedztwie miasteczka akademickiego UMCS. W godzinach porannych( 25.07.2023 we wtorek) doszło do śmiertelnego wypadku podczas prac remontowo budowlanych.

Nieszczęśliwy wypadek podczas przebudowy Hotelu

Zdarzenie miało miejsce na terenie dawnego Hotelu, położonego przy ul. Spadochroniarzy w Lublinie. Wypadkowi uległ, siedemnastolatek, który został przygnieciony przez ścianę w trakcie próby wyburzania. Zmarł na miejscu.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia

Na miejscu wykonywane są czynności pod nadzorem prokuratora. Trwają oględziny oraz zabezpieczane są dowody. Policjanci przesłuchują pracowników oraz ustalają dokładny przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Wypadek na budowie w centrum Lublina miał miejsce około godziny 9.30.

Szkoda młodego chłopaka

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Z tego pokolenia to już nic nie będzie . Matoly nawet ściany nie potrafia wyburzyć , ręce opadają. Grają w te gry i siedzą w telefonach a jak trzeba coś zrobić to sobie sciane na głowę zwalają .

  2. Szkoda Chłopaka.
    Przykro, że ludzie nie potrafią uszanować pamięci drugiego Człowieka. Po co wyzywać od ” matołów „…

  3. Janusz czemu oceniasz chłopca który być może chciał uczciwie zarobić ile w Tobie człowieku jest chorego przechwalania pokolenia które wszystko potrafi a jednocześnie nie potrafi zamknąć gęby kiedy trzeba i nie oceniać . Jestem z pokolenia gdzie ciężko się zapitalało od dziecka żeby zarobić nie było komputerów ale nauczono mnie szacunku i nie oceniania szczególnie kogoś o którym nic nie wiem i kogoś kto już się nie obroni WSTYD MI ZA CIEBIE !!!!

  4. Janusz co Ty wygadujesz . Tak to prawda że dzisiejsze pokolenie jest inne niż te z przed 15-20 lat . Też mam dziecko w tym wieku i chociaż często jak nie częściej spędzał czas nad komputerem to w też bardzo chce pracować w wakacje żeby mieć na swoje wydatki . Uważasz Januszu że ten chłopak został oderwany od komputera i wysłany do pracy na budowie albo też innej ? Znam wielu którzy mają po 22 lata i dupska z kanapy nie chcą podnieść żeby popracować na ( etacie ). A tu mlody chłopiec miał jakieś aspiracje chciał pracować, tylko zwyczajnie coś poszło nie tak . Chłopie wyluzuj i więcej empati bo ten komputer naprawdę zrobił Ci z mózgu błoto. Wyrazy współczucia dla rodziny chłopca.

  5. Szkoda ze zdjęcie jest nieprawdziwe. I na zdjeciu nie jest ściana tylko strop. Pozdro