Wypadek na wjeździe do Lublina. Zderzenie pojazdów na wiadukcie nad torami. Droga zablokowana

wypadek policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W Maryninie na wiadukcie nad torami kolejowymi doszło do zderzenia trzech pojazdów. W wyniku zderzenia pojazdów jedna z osób została zakleszczona w aucie. Droga w miejscu zdarzenia jest nieprzejezdna.

Utrudniony wjazd do Lublina

Do zdarzenia doszło w środę (27.03) około godz. 11:00 na drodze wojewódzkiej nr 809 (Al. Kraśnicka) w Maryninie, w gminie Konopnica. Na wiadukcie nad torami kolejowymi doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i jednego dostawczego. W wyniku zderzenia w jednym z pojazdów została zakleszczona osoba.

Na miejscu interweniuje trzy zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego i policja. W zdarzeniu zostały poszkodowane dwie osoby.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, iż z uwagi na wypadek w Konopnicy na wiadukcie, mogą wystąpić utrudnienia w funkcjonowaniu linii nr 12 i 78 (brak przejazdu, opóźnienia).

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.