Wypadek na ul. Związkowej. Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu z ul. Bursaki

Zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu ul. Związkowej z ul. Bursaki | fot. czytelnik Paweł

Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy poruszający się po ul. Związkowej. Doszło tam do wypadku z udziałem citroena i mercedesa.

Do zdarzenia doszło w piątek o godz. 15.13 na skrzyżowaniu ul. Związkowej z ul. Bursaki w Lublinie. Jak informuje czytelnik Paweł, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych: citroena i mercedesa.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca mercedesa jechał ul. Związkową w kierunku al. Spółdzielczości Pracy. Na skrzyżowaniu z ul. Bursaki kierująca citroenem wymusiła pierwszeństwo na mercedesie i doprowadziła do zderzenia pojazdów. Na miejscu interweniuje zespół ratownictwa medycznego.

Zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu ul. Związkowej z ul. Bursaki | fot. czytelnik Paweł


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.