Wypadek na ul. Zemborzyckiej. Ulica zablokowana po zderzeniu czterech aut

Wypadek na ul. Zemborzyckiej | fot. czytelnik Sebastian

Całkowicie zablokowana jest ul. Zemborzycka po wypadku, do którego doszło w poniedziałkowy poranek. Doszło tam do zderzenia czterech aut, trzy osoby zostały poszkodowane.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 7.10 na ul. Zemborzyckiej w Lublinie. W okolicy ul. Żeglarskiej doszło do zderzenia czterech aut: seata, audi, mitsubishi i hondy. Na miejscu interweniuje straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki seat jechał z przyczepką po ul. Zemborzyckiej w kierunku Prawiednik. W wyniku niezachowania odpowiedniej odległości od poprzedzającego pojazdu uderzył w tył audi, po czym doszło to tzw. efektu domina. Audi uderzyło w mitsubishi, które wjechało w tył hondy.

W wyniku zderzenia pojazdów trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala na badania. Odcinek ul. Zemborzyckiej między ul. Żeglarską a ul. Diamentową jest zablokowany. Policjanci kierują na objazdy przez ul. Żeglarską i ul. Diamentową.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.